Bookmark and Share

Májové semináre

Na máj sme si pre vás pripravili nové semináre. Aby sa ich mohli zúčastniť ľudia z viacerých kútov Slovenska, k tradičným Baterkovým mestám pribudlo aj jedno netradičné. Okrem Bratislavy, Banskej Bystrice a Košíc sa tak seminár Baterky po prvákrát uskutoční aj v Leviciach.


V máji sme sa vo vzdelávaní zamerali na osobnosť, komunikáciu a na začiatky podnikania. V Košiciach sa počas víkendu 7. a 8. mája uskutoční Kurz osobnostného rozvoja. Účastníci budú mať možnosť znovuobjaviť svoje vnútorné zdroje sily a naučiť sa ich efektívne využívať vo svoj prospech. Čakajú ich dva dni plné zážitkových metód, teoretických poznatkov a praktického tréningu.   

V Bratislave, Banskej Bystrici a v Leviciach sa budeme venovať zakladaniu živnosti a rozbehu vlastného podnikania. Seminár Ako začať podnikať účastníkov prevedie nielen zákonnými podmienkami zakladania živnosti, ale aj praktickými stránkami začínajúceho biznisu. V Banskej Bystrici sa ho môžete zôčastniť v dvoch termínoch - 6. mája alebo 25. mája a v Bratislave sa na vás tešíme 24. mája. Začiatkom vlastného podnikania sa budeme 25. mája venovať netradične aj v Leviciach.  

Aktuality
Májové semináre
22.04.2011 - Na máj sme si pre vás pripravili nové semináre. Aby sa ich mohli zúčastniť ľudia z viacerých kútov Slovenska, k tradičným Baterkovým mestám pribudlo aj jedno netradičné. Okrem Bratislavy, Banskej Bystrice a Košíc sa tak seminár Baterky po prvákrát uskutoční aj v Leviciach.
Všetky semináre sú odteraz bez poplatku!
22.03.2011 - Dôležitou súčasťou projektu Baterka sú aj vzdelávacie semináre a tréningy. Aby boli dostupnejšie, rozhodli sme sa ich poskytovať bezplatne.
Baterka podporuje Clickjobfair
28.02.2011 - Baterka je partnerom virtuálneho veľtrhu Clickjobfair, ktorý svoje brány otvára už v stredu 2. marca a potrvá do piatku 4. marca. Príďte alebo pošlite svoje deti.