Ako napísať dobrý text na web?
Naše poldenné workshopy spojené so siedmimi praktickými cvičeniami boli určené najmä koordinátorom a manažérom zodpovedným za komunikáciu a ďalším záujemcom z neziskových organizácií a občianskych združení. Absolvovanie teoretickej časti a praktických cvičení im umožnilo lepšie spoznať a efektívnejšie využívať príležitosti, ktoré ponúka internet na napĺňanie poslania ich organizácie. Podujatie sme uskutočnili v piatich rôznych termínoch 2., 4.,11. februára a 2.,18.marca 2010 v budove Nadácie otvorenej spoločnosti - OSF na Baštovej ulici 5 v Bratislave. Workshopy viedol Ivan Ježík, riaditeľ Voices, ktorý lektoroval časti aj našich predchádzajúcich vzdelávacích podujatí. Kurzy boli mimoriadne obľúbené a účastnícke miesta sa rýchlo zaplnili.
Obsah a program workshopu vznikol v spolupráci s Janom Ambrožom zo spoločnosti Dobrý web, ktorá sa v roku 2006 stala prvým českým subjektom spĺňajúcim požiadavky na získanie certifikátu Google AdWords Qualified Company a od roku 2009 má aj certifikát Google Analytics Authorized Consultant.
16.04.2012 - Ak chceš s nami spolupracovať pri komunikačnej podpore aktivít festivalu v čase od 15. do 19. mája, prečítaj si viac a určite nám napíš.
03.04.2012 - Literárna cena Anasoft litera pozná nových finalistov. Spomedzi 141 hodnotených kníh odborná porota vybrala do finále 10 titulov, z ktorých sa rozhodne o víťazovi.
20.02.2012 - V spolupráci s Nadáciou SPP pripravujeme sériu bezplatných vzdelávacích tréningov pre členov Klubu Hlavičiek. Témam ako osobnostný rozvoj, príprava na profesionálne pôsobenie, či zdokonalenie zručností potrebných v každodennom živote sa budú venovať skúsení lektori.
05.03.2012 - Víťazi cien Radio_Head Awards 2011 sú známi, odovzdávanie rádiohláv prebehlo 4. marca 2012 a sledovať ste ho mohli aj v priamom prenose na Rádiu_FM a na Dvojke Slovenskej televízie. Pozrite sa ako to dopadlo.









