Bookmark and Share

Voices Live 25

14.10.2011 - 

Októbrová kolekcia novej hudby, literatúry, fotografie, animovaného seriálu a krátkych filmov z produkcie Voices sa niesla opäť v príjemnej atmosfére. Vystúpila na nej bratislavská gitarová skupina Diego. Druhým hudobným hosťom bola kapela Datasystem. Okrem živého vystúpenia sa hudobníci objavili aj na plátne v premiére krátkeho filmu zo série Hudobné úlety. V literárnom bloku sme predstavili vydavateľstvo Kniha do ucha s jeho riaditeľom Ľubošom Houškom a audioknihu v podaní Borisa Farkaša. O svojej tvorbe porozprával aj fotograf Boris Németh.

Návštevníci tiež videli premiéru nášho krátkeho filmu zo série Nápad sa ráta o animovanom seriáli Ovce.sk. Naň sme nadviazali témou o bezpečnosti detí na internete v rozhovore s detskou psychologičkou Katarínou Trlicovou, ktorá je členkou odborného tímu pripravujúceho seriál. Rovnako sme s Dankou Žilinčíkovou z OZ Návrat návštevníkom predstavili knihu detí z náhradných rodín. Voices Live 25 sa uskutočnila 13. októbra 2011 v divadle Heineken Tower Stage v Bratislave.

Záznam z podujatia si môžete pozrieť na www.metoo.sk/voicestv.

Po programe návštevníkov už tradične potešili chutné špeciality Chránenej kaviarne Medzi nami vytvárajúcej pracovné príležitosti pre ľudí s duševnými poruchami. A tiež pekné handmade vecičky od dizajnérov, šperkárov a výtvarníkov združených na portáli sashe.sk. Pódium a scénu doladili originálny kartónový nábytok a eko doplnky z portálu Greenoffice.sk a výtvarné doplnky, ktoré navrhla a vyrobila mladá dizajnérka Katarína Cermanová.

Voices Live 25 podporili hlavní partneri Západoslovenská energetikaNadácia Slovenskej sporiteľneSlovak TelekomNadácia SPP a Ministerstvo kultúry SR, partneri Heineken Tower StageGreenoffice.sk sashe.sk a mediálni partneri Webnoviny.skCitylife.sk a Rádio_FM.